Location : Home > T > T350G475K050AS7301
T350G475K050AS7301
Share on FacebookShare on Facebook
T350G475K050AS7301 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T350G475K050AS7301 Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 4.7uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T350G475K050AS7301 CAP TANT 4.7UF 50V 10 RADIAL 680300 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T350G475K050AS7301 CAP TANT 4.7UF 50V 10 RADIAL 1315300 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com