Location : Home > T > T322E227K006AS
T322E227K006AS
Share on FacebookShare on Facebook
T322E227K006AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T322E227K006AS Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6volts 220uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T322E227K006AS CAP TANT 220UF 6V 10 AXIAL 895200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T322E227K006AS CAP TANT 220UF 6V 10 AXIAL 1531500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com