Location : Home > T > T322E156K035AS
T322E156K035AS
Share on FacebookShare on Facebook
T322E156K035AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T322E156K035AS Tantalum Capacitors - Solid Leaded 35V 15uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T322E156K035AS CAP TANT 15UF 35V 10 AXIAL 1329700 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T322E156K035AS CAP TANT 15UF 35V 10 AXIAL 693400 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com