Location : Home > T > T322A154K050AS
T322A154K050AS
Share on FacebookShare on Facebook
T322A154K050AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T322A154K050AS CAP TANT 0.15UF 50V 10 AXIAL 897000 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T322A154K050AS CAP TANT 0.15UF 50V 10 AXIAL 1545000 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T322A154K050AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T322A154K050AS Tantalum Capacitors - Solid Leaded 50volts 0.15uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com