Location : Home > T > T211015000J0G
T211015000J0G
Share on FacebookShare on Facebook
T211015000J0G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386100403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
0395269007 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
3212714 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 1 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 180¡ã Free Hanging (In-Line)
3212714 IC 58450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3212714 Phoenix Contact 147250 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Unitronix Electronics Limited
3212714 Phoenix Contact 288490 2016+ TERM BLOCK PLUG 1POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com