Location : Home > T > T200F-020.0M
T200F-020.0M
Share on FacebookShare on Facebook
T200F-020.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T200F-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 140190 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
T200F-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 62565 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
T200F-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 140190 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
T200F-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 57839 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T200F-020.0M OSC TCXO 20.0 MHZ LVCMOS SMD 71250 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATX16BG Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 4-20 AWG
ATX16BG Amphenol PCD 147480 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Unitronix Electronics Limited
ATX16BG Amphenol PCD 289190 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATX16BG Amphenol PCD 8000 2012+ TERM BLOCK DIN RAIL 12MM BEIGE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
36-3552-18 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS
36-3552-18 Aries Electronics 146980 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS Unitronix Electronics Limited
36-3552-18 Aries Electronics 287570 2016+ CONN IC DIP SOCKET ZIF 36POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC342LFBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 68 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
NPPC342LFBN-RC IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC342LFBN-RC NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC342LFBN-RC Sullins Connector Solutions 147350 2016+ CONN HEADER .100 68POS Unitronix Electronics Limited
1922679 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 90¡ã Panel Mount
1922679 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1922679 Phoenix Contact 147540 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1922679 Phoenix Contact 297550 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
823-22-018-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-018-10-004101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-018-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-018-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS DUAL .236 PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
823-22-018-10-004101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS DUAL .236 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1845727 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1845727 Phoenix Contact 231800 1538+ MDSTBV 2 5/11-GF-5 08 Alphatek Technology Limited
5-104068-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
1241434-1 985765 13+ fenyang electronics co.,ltd
1241434-1 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1241434-1 STOCK 46280 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
0395178516 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
170084-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-18 AWG Crimp Connector Non-Insulated