Location : Home > T > T1621100
T1621100
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3QV01FG-0039CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 148.5MHz, 125MHz, 200MHz, 100MHz 10-CLCC
8N4DV85LC-0068CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 161.1328MHz, 161.1328MHz 6-CLCC
85120-12 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Time Counter (Hour Meter) 5 ~ 110VDC Panel Mount
841S012DKILF IDT 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
841S012DKILF IDT 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
8SLVP2108ANLGI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 2GHz 48-VFQFN Exposed Pad
43815-1010 Industrial Controls, Meters Controllers - Machine Safety Machine Safety Controller Safety Mat 100 ~ 240VAC, 24VDC Supply Chassis Mount