Location : Home > T > T11-211-2.5
T11-211-2.5
Share on FacebookShare on Facebook
T11-211-2.5 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T11-211-2.5 CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 48VDC 139990 Schurter Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
T11-211-2.5 CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 48VDC 242220 Schurter Inc 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
T11-211-2.5 CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 48VDC 139990 Schurter Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
T11-211-2.5 CIR BRKR THRM 2.5A 240VAC 48VDC 242220 Schurter Inc 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited