Location : Home > T > T100V-020.0M
T100V-020.0M
Share on FacebookShare on Facebook
T100V-020.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T100V-020.0M OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 140200 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
T100V-020.0M OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 42425 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
T100V-020.0M OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 140200 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
T100V-020.0M OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 57849 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T100V-020.0M OSC VCTCXO 20.000MHZ LVCMOS SMD 78490 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0872634223 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
MMS-103-02-L-SV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
MMS-103-02-L-SV 39816 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
MMS-103-02-L-SV ELECTRONIC 27461 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MMS-103-02-L-SV STOCK 43220 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
121-13-650-41-001000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD
121-13-650-41-001000 IC 58070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
121-13-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
121-13-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 274250 2016+ CONN IC DIP SOCKET 50POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
121-13-650-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN 1 LVL .600 50POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0719731222 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 44 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1602830000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 46 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602830000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 46POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1602830000 Weidmuller 157170 2016+ TERM BLOCK HDR 46POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1602830000 Weidmuller 298150 2016+ TERM BLOCK HDR 46POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09-48-3116 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold
0387298195 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks SR BTS CB PC 19 ASY CPV
1031110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1031110000 Weidmuller 157560 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT BK Unitronix Electronics Limited
1031110000 Weidmuller 297530 2016+ CONN HEADER 32POS 3.81MM VERT BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-644611-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin