Location : Home > T > T100F-012.8M
T100F-012.8M
Share on FacebookShare on Facebook
T100F-012.8M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T100F-012.8M OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 140060 Connor-Winfield 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
T100F-012.8M OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 62435 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
T100F-012.8M OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 140060 Connor-Winfield NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
T100F-012.8M OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 57709 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T100F-012.8M OSC TCXO 12.8MHZ LVCMOS SMD 79170 Connor-Winfield 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38425-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
T38425-09-0 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38425-09-0 NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
422-83-238-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
422-83-238-41-001101 Preci-Dip 147780 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Unitronix Electronics Limited
422-83-238-41-001101 Preci-Dip 287670 2016+ PCB CONN WIRE WRAP 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-8375-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
18-8375-310C Aries Electronics 157520 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Unitronix Electronics Limited
18-8375-310C Aries Electronics 277570 2016+ CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
18-8375-310C IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546110-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-1546110-7 IC 57730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546110-7 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1546110-7 TE Connectivity AMP Connectors 297450 2016+ TERM BLOCK HDR 17POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546019-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-1546019-8 IC 57490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546019-8 TE Connectivity AMP Connectors 157310 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-1546019-8 TE Connectivity AMP Connectors 298670 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546019-8 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER PIN 18POS 5MM TPC Global Service Co.Ltd.
FLE-136-01-G-DV Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 72 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
929850-01-10-30 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
929850-01-10-30 3M 299050 2016+ CONN RCPT 10POS STR .100 GOL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929850-01-10-30 3M 8000 2012+ CONN RCPT 10POS STR .100 GOL EKT Electronics Co., Ltd
929850-01-10-30 3M 8000 2012+ CONN RCPT 10POS STR .100 GOL SIMEN Electronics Co.,Ltd
1850738 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1850738 Phoenix Contact 147740 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1850738 Phoenix Contact 297950 2016+ TERM BLOCK PLUG 9POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1910652 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1910652 Phoenix Contact 157620 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
1910652 Phoenix Contact 297690 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103239-0-04 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
4-103239-0-04 TE Connectivity AMP Connectors 287670 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-103239-0-04 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
4-103239-0-04 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 04POS STR Global Thunder Electronics Co.,Ltd
09185506927 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole