Location : Home > S > SZMM3Z8V2T1G
SZMM3Z8V2T1G
Share on FacebookShare on Facebook
SZMM3Z8V2T1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SZMM3Z8V2T1G 789646 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SZMM3Z8V2T1G ROSH 45342 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SZMM3Z8V2T1G 789646 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SZMM3Z8V2T1G 789646 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SZMM3Z8V2T1G DIODE ZENER 200MW 8.2V SOD323-2 139880 ON Semiconductor 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
SZMM3Z8V2T1G 789646 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
SZMM3Z8V2T1G DIODE ZENER 200MW 8.2V SOD323-2 242110 ON Semiconductor 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
831-83-032-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-032-20-001101 Preci-Dip 147720 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-032-20-001101 Preci-Dip 289090 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386006324 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws
430400-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws