Location : Home > S > SZBZX84C6V2LT1G
SZBZX84C6V2LT1G
Share on FacebookShare on Facebook
SZBZX84C6V2LT1G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SZBZX84C6V2LT1G ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SZBZX84C6V2LT1G 789646 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SZBZX84C6V2LT1G 789646 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
SZBZX84C6V2LT1G 789646 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
SZBZX84C6V2LT1G DIODE ZENER 225MW 6.2V SOT-23-3 139560 ON Semiconductor NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX84C2V4W-7 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 2.4V 200MW SOT323
BZX84C2V4W-7 DIODES 10000 2013+ 200mW SURFACE MOUNT ZENER DIODE WLParts Electronics ltd
BZX84C2V4W-7 Diodes Inc 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZX84C2V4W-7 Diodes Inc 139320 NEW RoHS DIODE ZENER 2.4V 200MW SC70-3 FindCores Electronics Inc.
BZX84C2V4W-7 IC 38452 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
1N4927A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 19.2V 500MW DO35
1N4927A 09+ 10+ 86000 best price Guoyu Technologies ltd.,
0387890219 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1042500000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 6-16 AWG
1042500000 Weidmuller 147330 2016+ TERMINAL WPE 10/ZR Unitronix Electronics Limited
1042500000 Weidmuller 288690 2016+ TERMINAL WPE 10/ZR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7M27070007 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À30ppm Crystal 18pF -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
2329-3-00-50-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.250" (6.35mm) Tin-Lead
2329-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2329-3-00-50-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297770 2016+ TERM TURRET SINGLE L=6.35MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BS14-L Panduit Corp 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-2040343-2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - micro B USB 2.0 Receptacle Connector 5 Position Board Cutout, Surface Mount