Location : Home > S > SY10EP11UZG
SY10EP11UZG
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for SY10EP11UZG distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
SY10EP11UZG MICREL MSOP IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
SY10EP11UZGTR Micrel 2120 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
SY10EP11UZG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SY10EP11UZG SMD8 20000 MICREL 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
SY10EP11UZG SMD8 22000 MICREL 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
SY10EP11UZG 789646 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4S003EG-0148CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 231.25MHz 10-CLCC
8N3SV76LC-0113CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
R3PB-AACX-100-U IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R3PB-AACX-100-U NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
R3PB-AACX-100-U Originalne 215810 12+ RoHS HK HongYuan Electronics Company LTD
70098-1148 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
8N4SV75BC-0151CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 150MHz 6-CLCC
8N4SV75BC-0151CDI IC 56400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75BC-0151CDI IC 56800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1301260116 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75BC-0112CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
8N4SV75BC-0112CDI8 IC 56190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TMS320C203PZ ROHS 48105 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TMS320C203PZ N/A 90000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AWH 60G-0202-T Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
AWH 60G-0202-T Assmann WSW Components 157560 2016+ CONN HEADER 60POS VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
AWH 60G-0202-T Assmann WSW Components 289110 2016+ CONN HEADER 60POS VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AWH 60G-0202-T ASW 12500 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
AWH 60G-0202-T ASW 25545 15+ InMeiLe Technology
3626-6000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 24 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 26-28 AWG
3626-6000 3M 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
3626-6000 Distributor 183330 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
3626-6000 ROHS 61285 12+ original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
88797-130HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
88797-130HLF Amphenol FCI 147590 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
88797-130HLF Amphenol FCI 299210 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
88797-130HLF IC 59550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
79428-428HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 28 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
79428-428HLF Amphenol FCI 157030 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
79428-428HLF Amphenol FCI 288090 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
79428-428HLF IC 57980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
09185106916 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
638184-6 IC 56830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-641207-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Gold
4-641207-8 TE Connectivity AMP Connectors 147420 2016+ CONN HEADER 18POS R/A .156 GOLD Unitronix Electronics Limited
4-641207-8 TE Connectivity AMP Connectors 287730 2016+ CONN HEADER 18POS R/A .156 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
67999-172 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 72 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?