Location : Home > S > SY10EL38ZG
SY10EL38ZG
Share on FacebookShare on Facebook
SY10EL38ZG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SY10EL38ZG 789646 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ZL30142GGG N/A 89000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MK74CB218BR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 200MHz 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
MK74CB218BR IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MK74CB218BR IDT 57279 15+ IC CLK BUFFER 1:8 200MHZ 28-SSOP Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
MK74CB218BR IDT 68411 2014+ IC CLK BUFFER 1:8 200MHZ 28-SSOP ANRIC Int£§l Electronics Limited
MK74CB218BR IDT 87410 1525+ IC CLK BUFFER 1:8 200MHZ 28-SSOP Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8N3SV75FC-0184CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz 6-CLCC
PIC12C671-04I/P Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? 12C Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) OTP 8-PDIP
PIC12C671-04I/P MICROCHIP 24000 2014+ RoHs FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
PIC12C671-04I/P Microchip Technology 5000 2016+ 2016+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PLL1708DBQR BB 10070 14-15+ SSOP-20 Nego IC Co.Doris@negoic.com
PLL1708DBQR N/A 75000 2016 N/A Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LFEC20E-3FN484C BGA484 158190 12+ Lattice IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
LFEC20E-3FN484C LATTICE 75000 2016 BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
LFEC20E-3FN484C LATTICE 10062 14-15+ BGA484 Nego IC Co.Doris@negoic.com
R5F101MLAFA#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RL78 RL78/G13 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 512KB (512K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14)
CWR-220-16-0000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 16 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold
CWR-220-16-0000 CW Industries 157240 2016+ CONN SOCKET 16PIN GOLD Unitronix Electronics Limited
852-80-010-30-051101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
852-80-010-30-051101 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-010-30-051101 Preci-Dip 157270 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
852-80-010-30-051101 Preci-Dip 278510 2016+ CONN HDR 10POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com