Location : Home > S > SY100EPT28LZI-TR
SY100EPT28LZI-TR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
XC4008E-2PQ208I XILINX 18000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XC4008E-2PQ208I XILINX 12500 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4008E-2PQ208I Xilinx 1000 16+ s/n Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
XC4008E-2PQ208I Xilinx Inc 8000 16+ 208-BFQFP Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
XC5VSX35T-1FFG665C XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
XC5VSX35T-1FFG665C Xilinx Inc 8000 16+ 665-BBGA, FCBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PIC16LF1567-E/PT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-TQFP (10x10)
MB90F549GSPMC-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90545G Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
72V03L25J Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO ASYNC 2048X9 25NS 32PLCC
72V03L25J IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MAX9300GGN/VY+GGB NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71600-008LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 8 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28-30 AWG
71600-008LF 37324 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
71600-008LF Amphenol FCI 157550 2016+ CONN SOCKET IDC 8POS DL SR 30AU Unitronix Electronics Limited
FDMF3035 Integrated Circuits (ICs) PMIC - Full, Half-Bridge Drivers IC SPS HALF-BRIDGE DRVR 31PQFN
DRV8846RGET Integrated Circuits (ICs) PMIC - Full, Half-Bridge Drivers IC MOTOR DRIVER PAR 24VQFN
DRV8846RGET NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
852-10-096-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 96 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
852-10-096-10-002101 IC 56020 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-10-096-10-002101 Preci-Dip 147220 2016+ CONN HDR 96POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
852-10-096-10-002101 Preci-Dip 298910 2016+ CONN HDR 96POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-70-052-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
892-70-052-20-002101 IC 58050 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
892-70-052-20-002101 Preci-Dip 157260 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
892-70-052-20-002101 Preci-Dip 287830 2016+ CONN HDR 52POS 2.54MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185206903001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle