Location : Home > S > SXR680M100ST
SXR680M100ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR680M100ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR680M100ST CAP ALUM 68UF 20 100V RADIAL 595700 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SXR680M100ST CAP ALUM 68UF 20 100V RADIAL 490500 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SXR680M100ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 68uF 100Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SXR680M100ST CAP ALUM 68UF 20 100V RADIAL 1222000 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SXR680M100ST CAP ALUM 68UF 20 100V RADIAL 97570 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com