Location : Home > S > SXR472M025ST
SXR472M025ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR472M025ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR472M025ST CAP ALUM 4700UF 20 25V RADIAL 1543600 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
SXR472M025ST CAP ALUM 4700UF 20 25V RADIAL 88650 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
SXR472M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 0uF 0Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SXR472M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 0uF 0Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
SXR472M025ST CAP ALUM 4700UF 20 25V RADIAL 792400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SXR472M025ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk