Location : Home > S > SXR332M035ST
SXR332M035ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR332M035ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR332M035ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 3300uF 35Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SXR332M035ST CAP ALUM 3300UF 20 35V RADIAL 1248500 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SXR332M035ST CAP ALUM 3300UF 20 35V RADIAL 87330 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com