Location : Home > S > SXP37C334KAA
SXP37C334KAA
Share on FacebookShare on Facebook
SXP37C334KAA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXP37C334KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 33UF 500V 10 10.2LS High T 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SXP37C334KAA Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 33UF 500V 10 10.2LS High T 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SXP37C334KAA CAP CER 0.33UF 500V 10 RADIAL 82231 AVX 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor