Location : Home > S > SWT-1.26-112
SWT-1.26-112
Share on FacebookShare on Facebook
SWT-1.26-112 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SWT-1.26-112 INDUCTOR 112UH 1.26A 150KHZ VRT 57159 Amgis, LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com