Location : Home > S > SWT-1.20-38
SWT-1.20-38
Share on FacebookShare on Facebook
SWT-1.20-38 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SWT-1.20-38 INDUCTOR 38UH 1.2A 150KHZ VRT 57109 Amgis, LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com