Location : Home > S > SWT-1.02-17
SWT-1.02-17
Share on FacebookShare on Facebook
SWT-1.02-17 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SWT-1.02-17 INDUCTOR 17UH 1.02A 150KHZ VRT 8000 Alfamag Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com