Location : Home > S > SWS1880A
SWS1880A
Share on FacebookShare on Facebook
SWS1880A distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-14E-102-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T412
MMBT6520LT1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS PNP 350V 0.5A SOT23
MMBT6520LT1 INFINEON 2150 16+ SOT-23 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MMBT6520LT1 INFINEON 2150 17+ SOT-23 World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
MMBT6520LT1 ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FDB024N06 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 120A D2PAK
FDB024N06 FAIRCHILDS 24999 14-15+ -- Nego IC Co.Doris@negoic.com
FDB024N06 RoHS 41258 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
JAN2N5237S Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 120V 10A TO39
JAN2N5237S IC 40860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JAN2N5237S MSC 500 12+RoHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
JAN2N5237S NEW 78130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CM01U900T Filters Common Mode Chokes 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 90 Ohm @ 100MHz 400mA DCR 300 mOhm
CM01U900T 897846 13+ fenkey electronics co.,ltd
CM01U900T 897846 13+ fenyang electronics co.,ltd
CM01U900T 36565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
ATS-18A-148-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X15MM L-TAB T766
ATS-06A-198-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X12MM XCUT T766
FN406B-0.5-02 Filters Power Line Filter Modules FILTER ULTRA COMPACT 0.5A PCB
FN406B-0.5-02 NEW 99050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FN406B-0.5-02 RoHS 41258 12+ originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FN406B-0.5-02 Schaffner EMC Inc 8000 2012+ FILTER ULTRA COMPACT 0.5A PCB Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BRSS 6-5 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #6 Brass 0.625" (15.88mm) 5/8"
BRSS 6-5 IC 38380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BRSS 6-5 NEW 79170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BRSS 6-5 Richco Plastic Co 8000 2015+ BRASS SPACER FOR #6 SCREW 5/8 enkaite Electronics Co., Ltd
24330C Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 33¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 880mA 230 mOhm Max Nonstandard
24330C 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
24330C Distributor 163510 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
24330C IC 36732 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
24330C Murata 41725 1531+ INDUCTOR 33UH 0.88A SMD Alphatek Technology Limited
9913-7MM Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded #2 Nylon 0.276" (7.00mm) Natural