Location : Home > S > SWS-3.00-17
SWS-3.00-17
Share on FacebookShare on Facebook
SWS-3.00-17 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SWS-3.00-17 INDUCTOR 17UH 3A 150KHZ SMD 57059 Amgis, LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SWS-3.00-17 2012+ 8000 Alfamag Electronics 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SWS-3.00-17 INDUCTOR 17UH 3A 150KHZ SMD 8000 Alfamag Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com