Location : Home > S > SWR25X-NREC-S10-ST-BA
SWR25X-NREC-S10-ST-BA
Share on FacebookShare on Facebook
SWR25X-NREC-S10-ST-BA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SWR25X-NREC-S10-ST-BA CONN HDR 2.54MM TIN 10POS 157270 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
84871301 Industrial Controls, Meters Monitor - Current/Voltage - Relay Output HDI-L 24VDC