Location : Home > S > SWC-3.0-220
SWC-3.0-220
Share on FacebookShare on Facebook
SWC-3.0-220 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SWC-3.0-220 INDUCTOR 220UH 3A 50KHZ CLIP 56919 Amgis, LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com