Location : Home > S > SWC-2.0-150
SWC-2.0-150
Share on FacebookShare on Facebook
SWC-2.0-150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SWC-2.0-150 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SWC-2.0-150 INDUCTOR 150UH 2A 50KHZ CLP MNT 57459 Amgis, LLC 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com