Location : Home > S > SV13CC473KAR
SV13CC473KAR
Share on FacebookShare on Facebook
SV13CC473KAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SV13CC473KAR ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SV13CC473KAR CAP CER 0.047UF 630V 10 RADIAL 894500 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SV13CC473KAR CAP CER 0.047UF 630V 10 RADIAL 789300 AVX Corporation 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
SV13CC473KAR CAP CER 0.047UF 630V 10 RADIAL 735800 AVX Corporation 2014+ Pb Free,RFQ Now Ameyic Electronics Limited
SV13CC473KAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 0.047uF 10 X7R 5m 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Power Agency Co.,Ltd
SV13CC473KAR CAP CER 0.047UF 630V 10 RADIAL 1529800 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com