Location : Home > S > SV13CC222JAR
SV13CC222JAR
Share on FacebookShare on Facebook
SV13CC222JAR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SV13CC222JAR ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SV13CC222JAR CAP CER 2200PF 630V 5 RADIAL 881800 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SV13CC222JAR Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 630volts 2200pF 5 C0G 5mm 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd