Location : Home > S > STW20NM50
STW20NM50
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for STW20NM50 distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
STW20NM50 ST TO247 2120 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STW20NM50FD ST TO-247 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STW20NM50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STW20NM50 MOSFET N-CH 550V 20A TO-247 241790 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STW20NM50 MOSFET N-CH 550V 20A TO-247 157209 STMicroelectronics 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
STW20NM50 ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STW20NM50 2013+ 20000 ST 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DF08M Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers DIODE BRIDGE 800V 1.5A 4DIP
DF08M N/A 78950 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
HD06-T Discrete Semiconductor Products Diodes - Bridge Rectifiers RECT BRIDGE GP 600V 0.8A MINIDIP