Location : Home > S > STTH1003G
STTH1003G
Share on FacebookShare on Facebook
STTH1003G distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STTH1003G ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STTH1003G DIODE HI EFF 300V 10A D2PAK 676400 STMicroelectronics 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
STTH1003G 789646 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
STTH1003G DIODE HI EFF 300V 10A D2PAK 140000 STMicroelectronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1776281-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1776281-4 TE Connectivity AMP Connectors 157610 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-1776281-4 TE Connectivity AMP Connectors 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS STR 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776281-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-1776281-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PIVIT 14POS 3.5MM BLU TPC Global Service Co.Ltd.
1755960000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 30 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1755960000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1755960000 Weidmuller 8000 2012+ HEADER PIN 90 30POS AU BK EKT Electronics Co., Ltd
1755960000 Weidmuller 147320 2016+ TERM BLOCK HDR 30POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1702340000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.295" (7.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1702340000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1702340000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG TERM BLCK 2POS 7.50MM TPC Global Service Co.Ltd.
1702340000 Weidmuller 147350 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS 7.5MM Unitronix Electronics Limited
823-22-026-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 26 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-026-10-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-026-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-026-10-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 26POS DUAL .197 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
310-83-108-41-105191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
310-83-108-41-105191 IC 57860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-83-108-41-105191 Preci-Dip 157650 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
0395338020 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1851460000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)