Location : Home > S > STPS8L30DEE-TR
STPS8L30DEE-TR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS8L30DEE-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS8L30DEE-TR Schottky Diodes & Rectifiers Switch Mode REC 8A 30V Vrrm 0.34V VF Lear 80,000 STMicroelectronics 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd