Location : Home > S > STPS8170DEE-TR
STPS8170DEE-TR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS8170DEE-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS8170DEE-TR Schottky Diodes & Rectifiers Power Schottky REC 8A 170V 0.66V VF Learn 80,000 STMicroelectronics 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd