Location : Home > S > STPS6M100DEE-TR
STPS6M100DEE-TR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS6M100DEE-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS6M100DEE-TR Schottky Diodes & Rectifiers High Volt Schottky 6A 100V Vrrm 0.64V Lea 80,000 STMicroelectronics 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd