Location : Home > S > STPS40L40CT
STPS40L40CT
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for STPS40L40CT distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
STPS40L40CT ST TO-220 1270 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STPS40L40CT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS40L40CT TO220 10031 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STPS40L40CT TO-220 76800 ST 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
STPS40L40CT TO220ABNONISOL 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STPS40L40CT DIODE SCHOTTKY 40V 20A TO-220AB 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STPS40L40CT TO220ABNONISOL 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STPS40L40CT N/A 100 STM 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STPS40L40CT 789646 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3048581 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Black, Red