Location : Home > S > STPS3H100UF
STPS3H100UF
Share on FacebookShare on Facebook
STPS3H100UF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS3H100UF ROSH 45342 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
STPS3H100UF Schottky Diodes & Rectifiers Power Schottky REC 3A IF 100V Vrrm .68V 80,000 STMicroelectronics 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
STPS3H100UF N/A 25000 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N731 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 250MW DO35