Location : Home > S > STPS30SM60SR
STPS30SM60SR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS30SM60SR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS30SM60SR Schottky Diodes & Rectifiers Dual Diode Schottky 30A 60V 0.405V Vf 80,000 STMicroelectronics 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd