Location : Home > S > STPS30SM120STN
STPS30SM120STN
Share on FacebookShare on Facebook
STPS30SM120STN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS30SM120STN TO-220 16582 ST 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STPS30SM120STN Schottky Diodes & Rectifiers 30A IF 120V VRRM 0.45V VF Schottky 80,000 STMicroelectronics 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd