Location : Home > S > STPS30M60CG-TR
STPS30M60CG-TR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS30M60CG-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS30M60CG-TR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 883100 STMicroelectronics 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
STPS30M60CG-TR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 139500 STMicroelectronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
STPS30M60CG-TR DIODE SCHOTTKY 60V 15A D2PAK 231730 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-266-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 66 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
16-8240-310C Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
16-8240-310C Aries Electronics 157750 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
16-8240-310C Aries Electronics 277810 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
416-83-264-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-284519-4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1-284519-4 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284519-4 TE Connectivity AMP Connectors 157270 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-284519-4 TE Connectivity AMP Connectors 298350 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284519-4 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLK HEADER 14PS VERT 3.81MM TPC Global Service Co.Ltd.
801-83-023-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
801-83-023-20-001101 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-83-023-20-001101 Preci-Dip 147740 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
130-024-000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS GOLD
130-024-000 3M 13850 10+ 10+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
130-024-000 3M 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
130-024-000 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 24POS .3 EKT Electronics Co., Ltd
130-024-000 3M 8000 2012+ SOCKET IC DIP 24POS .3 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
851-83-010-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-010-40-001101 Preci-Dip 157390 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-010-40-001101 Preci-Dip 299130 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
68685-323LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
87264-1450 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold