Location : Home > S > STPS30M120SR
STPS30M120SR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS30M120SR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS30M120SR Schottky Diodes & Rectifiers 30A IF 120V VRRM 0.47V VF Schottky 80,000 STMicroelectronics 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd