Location : Home > S > STPS30H60CG
STPS30H60CG
Share on FacebookShare on Facebook
STPS30H60CG distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS30H60CG D2PAK 20000 ST 11-12+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STPS30H60CG DIODE SCHOTTKY 60V 2X15A D2PAK 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STPS30H60CG ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JANTXV1N3823DUR-1 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 1W DO213AB
YK51011330J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
YK51011330J0G Amphenol FCI 147050 2016+ CONN BARRIER STRP 11CIRC 0.374 Unitronix Electronics Limited
YK51011330J0G IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
YK51011330J0G NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431610-03-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws