Location : Home > S > STPS20SM60SR
STPS20SM60SR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS20SM60SR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS20SM60SR Schottky Diodes & Rectifiers 60V PWR Schottky REC 0.365 V 2 x 20 A Lea 80,000 STMicroelectronics 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd