Location : Home > S > STPS20SM120STN
STPS20SM120STN
Share on FacebookShare on Facebook
STPS20SM120STN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS20SM120STN TO-220 16582 ST 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STPS20SM120STN Schottky Diodes & Rectifiers Pwr Schottky 20A 120V 0.49V VF 80,000 STMicroelectronics 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd