Location : Home > S > STPS20SM120SR
STPS20SM120SR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS20SM120SR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS20SM120SR Schottky Diodes & Rectifiers 20A IF 120V VRRM 0.47V VF Schottky 80,000 STMicroelectronics 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd