Location : Home > S > STPS20M120SR
STPS20M120SR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS20M120SR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS20M120SR Schottky Diodes & Rectifiers 20A IF 120V VRRM 0.47V VF Schottky 80,000 STMicroelectronics 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd