Location : Home > S > STPS16150CG-TR
STPS16150CG-TR
Share on FacebookShare on Facebook
STPS16150CG-TR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS16150CG-TR D2PAK 76800 ST 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
STPS16150CG-TR D2PAK 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STPS16150CG-TR DIODE SCHOTTKY 150V 8A D2PAK 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STPS16150CG-TR D2PAK 20000 ST 11-12+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STPS16150CG-TR D2PAK 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STPS16150CG-TR ROHSPb 498101 STMicro 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STPS16150CG-TR 789646 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F2401XADR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À10ppm Crystal 18pF 200 Ohm -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F2401XADR CTS-Frequency Controls 139920 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 18PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F2401XADR CTS-Frequency Controls 139920 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 18PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F2401XADR CTS-Frequency Controls 32145 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 18PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F2401XADR CTS-Frequency Controls 57569 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 18PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
0387290927 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1368720000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Yellow 8-22 AWG
1368720000 IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1368720000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK E16 TS35 KRG BN EKT Electronics Co., Ltd
1368720000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK E16 TS35 KRG BN SIMEN Electronics Co.,Ltd
1581800000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1581800000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1581800000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 4POS 180 TIN ORG EKT Electronics Co., Ltd