Location : Home > S > STM32F410CBU6
STM32F410CBU6
70178-1271 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-245-2-1110L 00150C SFTY EDGE
8N3DV85AC-0127CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz, 33.3333MHz 6-CLCC
40167-0009 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL TRIM KIT 400MM X 400MM
EP3C120F484C7N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP3C120F484C7N Altera 20000 2016+ Orignal&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP4SGX290FF35C3N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STM32L476VGT6 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 STM32L4 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 100-LQFP (14x14)
M4A3-64/32-55VNC N/A 75800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EPM3032ALC44-7 ALTERA 69953 2016 PLCC-44 European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EPM3032ALC44-7 ALTERA 81246 2016 PLCC-44 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
EPM3032ALC44-7 PLCC44 298500 12+ ALTERA IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB89635PF-GT-1094-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89630 Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 16KB (16K x 8) Mask ROM 64-PQFP (20x14)
OPA316IDCKT TI 1120 NEW+ NOVOT Electronics Trading Co., LTD.
OPA316IDCKT TI 1670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
74FCT162245CTPVG S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
DS2460S+ Integrated Circuits (ICs) Memory IC CONVERTER A/D QUAD 1-W 8-SOIC
DS2460S+ MAXIM 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
DS2460S+ MAXIM 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
AP9101CK-ADTRG1 DIODES 10000 2022+ SOT-23-5 Nego IC Co.Doris@negoic.com
802-80-032-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
802-80-032-20-001101 IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
802-80-032-20-001101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN HDR 32POS 0.100 T/H R/A Unitronix Electronics Limited
802-80-032-20-001101 Preci-Dip 288010 2016+ CONN HDR 32POS 0.100 T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com