Location : Home > S > STM32F100RDT6BTR
STM32F100RDT6BTR
Share on FacebookShare on Facebook
STM32F100RDT6BTR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STM32F100RDT6BTR 2400 Öêʽ»áÉçeParts Electronics
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N3Q001FG-0166CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Clock Oscillator IC 100MHz, 95MHz, 105MHz, 125MHz 10-CLCC
8N3Q001FG-0166CDI IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001FG-0166CDI IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3Q001FG-0166CDI IDT 42800 n/a n/a Hongkong Inductors Limited
8N4DV85EC-0079CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 328.125MHz, 322.265625MHz 6-CLCC
8N4DV85EC-0079CDI8 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4SV75FC-0103CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 240MHz 6-CLCC
8N4SV75FC-0103CDI8 IC 56770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3QV01KG-0015CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz, 187.5MHz, 200MHz, 250MHz 10-CLCC
EP3SL150F780I4N ALTERA 29150 2012+ BGA Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MB89663PF-GT-117-BND Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8L F2MC-8L MB89660 Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 8KB (8K x 8) Mask ROM 64-QFP (14x20)
7140LA100L48B Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 8KBIT 100NS 48LCC
MP26123DR-LF-P Integrated Circuits (ICs) PMIC - Battery Chargers IC BATT CHARGER LI-ION 16QFN
MP26123DR-LF-P Monolithic Power 39464 NEW RoHS IC BATT CHRG LI-ION FindCores Electronics Inc.
MP26123DR-LF-P Monolithic Power 57119 1415+ IC BATT CHRG LI-ION Unitronix Electronics Limited
MP26123DR-LF-P Monolithic Power 88290 2015+ IC BATT CHRG LI-ION RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MP26123DR-LF-P NEW 88610 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015911404 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 40 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
0422271062 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
09195147903 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle