Location : Home > S > STL80N4LLF3
STL80N4LLF3
Share on FacebookShare on Facebook
STL80N4LLF3 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STL80N4LLF3 MOSFET N-CH 40V 80A POWERFLAT6X5 242290 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STL80N4LLF3 MOSFET N-CH 40V 80A POWERFLAT6X5 140060 STMicroelectronics NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
STL80N4LLF3 MOSFET N-CH 40V 80A POWERFLAT6X5 157709 STMicroelectronics 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
STL80N4LLF3 MOSFET N-CH 40V 80A POWERFLAT6X5 791300 STMicroelectronics 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
STL80N4LLF3 P-TDSON-8 60524 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STL80N4LLF3 MOSFET N-CH 40V 80A POWERFLAT6X5 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
STL80N4LLF3 N-channel 40V - 0.0042ohm - 80A - PowerFLAT (6x5) STripFET Power MOSFE 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com