Location : Home > S > STGY50NC60WD
STGY50NC60WD
Share on FacebookShare on Facebook
STGY50NC60WD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STGY50NC60WD TUBE 50000 STM 14+ Protec Engineering (S) Pte Ltd
STGY50NC60WD 22345 STM 14+ IN STOCK SUPPLY BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
STGY50NC60WD IGBT N-CH 110A 600V MAX247 262030 STMicroelectronics 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
STGY50NC60WD N-channel 600V - 50A - Max247 Very fast PowerMESH IGBT 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
STGY50NC60WD ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STGY50NC60WD TO247MAX 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STGY50NC60WD TO247MAX 45000 ST 2016 Instock FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
STGY50NC60WD IGBT Transistors 600V 65A N-Channel 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com